1 vit më parë
32 Shikime

Mercedes-Benz X-Klasse X250D 4-Matic 190 HK

Mercedes-Benz X-Klasse X250D 4-Matic 190 HK

Mercedes-Benz X-Klasse X250D 4-Matik 190hk automatik.
Makina shumë e mir me pak kilometra dhe të garantuara me librez servisi.
Mercedes-Benz është full opsion.
Për ma shume info na telefononi në Viber 0047 41 000 558

Kodi i produktit: 10134
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip