8 muaj më parë
169
 
Shikime

Nissan 350 Z

Nissan 350 Z
Makina
Nissan
350 Z
Europë
Hungary
Hungary
Viti: 2006
Kilometrazha: 110,500 km
Numri i ulëseve: 2
Gjendja: E perdorur
Fuqia Motorrike: 3.5
Regjistrimi: I paregjistruar
Dogana: I padoganuar
Lloji i disqeve: Fellne
Sensorët e Parkingut: Sensor Prapa
Materiali i Ulëseve: Gjysem shtof
Lloji i Marshit: Manual
Rrotat Aktive: Rrotat Aktive Para
Lloji i Karburantit: Benzinë
Lloji i Karrocerisë: Kabrioletë

Makina funksionon mirë dhe është shumë e papërpunuar dhe argëtuese për të ngarë! Fakti që është një kabrio është një plus i madh në ditët e bukura të verës, është perfekt për të përzënë kabriolin dhe për të shijuar zhurmën e motorit V6.

☎️ +38349678778(Whatsapp/Viber)

Karakteristikat

Air Condition
Alarm
Central Automatike
Kapse e rimorkes
Navigator
Ngrohës Motorri
Radio DAB+
Tavan Panoram
Uleset me Nxemje
Uleset Sport
Kodi i produktit: 20041
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip