3 muaj më parë
141 Shikime

Opel Insignia – 19416

Opel Insignia – 19416
Makina
Opel
Insignia
Maqedoni e Veriut
Shkup (Skopje)
Skopje, North Macedonia
Viti: 2018
Kilometrazha: 69,479 km
Numri i ulëseve: 5
Gjendja: E perdorur
Fuqia Motorrike: 2.0
Regjistrimi: I paregjistruar
Dogana: I padoganuar
Lloji i disqeve: Fellne
Sensorët e Parkingut: Sensor Para dhe Prapa
Materiali i Ulëseve: Lekure
Lloji i Marshit: Automatik
Rrotat Aktive: Rrotat Aktive Para
Lloji i Karburantit: Benzinë
Lloji i Karrocerisë: Shumëfunksionale

Opel Insignia 4×4 260HP 2018 e pajisur plotësisht!

Makine shume e bukur dhe e pajisur mire me km te ulet!

Makinë e mirë me një motor benzine të fuqishëm dhe të qëndrueshëm të kombinuar me lëvizje me katër rrota që jep lëvizshmëri të shkëlqyer.

Karakteristikat

Air Condition
Alarm
Central Automatike
Kapse e rimorkes
Navigator
Ngrohës Motorri
Radio DAB+
Uleset me Nxemje
Kodi i produktit: 19416
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip