3 javë më parë
78
 
Shikime

Opel Insignia Country Tourer

Opel Insignia Country Tourer
Makina
Opel
Insignia Country Tourer
Kosovë
Kline
Aktiv
Klina
Viti: 2015
Kilometrazha: 167,000 km
Numri i ulëseve: 5
Gjendja: E perdorur
Fuqia Motorrike: 2.0
Regjistrimi: I paregjistruar
Dogana: I padoganuar
Lloji i disqeve: Fellne
Kamera: Kamera Prapa
Sensorët e Parkingut: Sensor Para dhe Prapa
Materiali i Ulëseve: Lekure
Lloji i Marshit: Automatik
Rrotat Aktive: Katër Rrotat Aktive
Lloji i Karburantit: Naftë

Karakteristikat

Air Condition
Alarm
Central Automatike
Kapse e rimorkes
Navigator
Ngrohës Motorri
Radio DAB+
Uleset me Nxemje
Kodi i produktit: 25862
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip