5 muaj më parë
134
 
Shikime

Peugeot 308

Peugeot 308
Makina
Peugeot
Kosovë
Prishtine
Prishtina
Viti: 2015
Kilometrazha: 100,925 km
Numri i ulëseve: 5
Gjendja: E perdorur
Fuqia Motorrike: 2.0
Regjistrimi: I paregjistruar
Dogana: I padoganuar
Lloji i disqeve: Fellne
Sensorët e Parkingut: Sensor Para dhe Prapa
Materiali i Ulëseve: Gjysem shtof
Lloji i Marshit: Automatik
Rrotat Aktive: Rrotat Aktive Para
Lloji i Karburantit: Naftë
Lloji i Karrocerisë: Kombi 5 dyer

Peugeot  308 e pajisur  dhe e mirëmbajtur mirë .E rrallë me këtë kombinim ngjyrash, naftë 2.0L në versionin automatik.

☎️ +38344892623 (Whatsapp/Viber)

Karakteristikat

Air Condition
Alarm
Central Automatike
Kapse e rimorkes
Navigator
Ngrohës Motorri
Radio DAB+
Uleset me Nxemje
Uleset Sport
Kodi i produktit: 20303
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip