1 vit më parë
39 Shikime

Peugeot 508 2.0 HDI

Peugeot 508 2.0 HDI

Peugeot 508 2.0 HDI 163 HK
Makina është e mir shumë e rujtur me pak kilometra dhe te garantuara me librez servis, Makina mbrapa e ka gjamin e kriser siq duket ne foto sepse i ka ra do gur te vegjel fatkeqsisht.
Makina shume e mir me ni motorr shume tē fort makina eshte e pa regjistruar dhe gjendet ne Norvegji.

Për ma shume informata na telefononi në këtë numer.
Viber 0047 41 000 558

Kodi i produktit: 10113
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip