3 javë më parë
23
 
Shikime

Renault Talisman

Renault Talisman
Makina
Renault
Talisman
Kosovë
Kline
Aktiv
Klina
Viti: 2016
Kilometrazha: 111,800 km
Numri i ulëseve: 5
Gjendja: E perdorur
Fuqia Motorrike: 1.6
Regjistrimi: I paregjistruar
Dogana: I padoganuar
Lloji i disqeve: Fellne
Kamera: Kamera Prapa
Sensorët e Parkingut: Sensor Para dhe Prapa
Materiali i Ulëseve: Gjysem shtof
Lloji i Marshit: Automatik
Rrotat Aktive: Rrotat Aktive Para
Lloji i Karburantit: Naftë

Karakteristikat

Air Condition
Central Automatike
Kapse e rimorkes
Ngrohës Motorri
Radio DAB+
Uleset me Nxemje
Kodi i produktit: 24630
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip