6 muaj më parë
156
 
Shikime

SHITET AMBIENT BIZNESI NE SHENGJIN, LEZHE

SHITET AMBIENT BIZNESI NE SHENGJIN, LEZHE
Patundshmeri
Prona ne Shitje
Shqipëri
Lezhe
Shëngjin, Albania
Sipërfaqja: 138 m²

Sun Real Estate ofron per shitje një ambient biznesi me:
Adresë: Shengjin, afer Fushakeve.
Sipërfaqe: 138 m²
-Ambienti ka vetrata te medha xhami dhe mundeson pamje nga rruga kryesore
–✔ 70 m² verande
–✔ Eshte ambjent i bollshem i shtruar me pllaka.

ÇMIMI: 16,000,000 Leke
——————————–
Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 355695292667
355676666765
sunrealestate.al@gmail.com

Kodi i produktit: 9499
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip