1 javë më parë
31
 
Shikime

SHITET APARTAMENT 1+1, DURRES

SHITET APARTAMENT 1+1, DURRES

Sun Real Estate ofronper shitje apartament 1+1 me:
📍Adresë: Pista Kosova, Durres
📏Sipërfaqe: 63.6 m², kati VII

Përbëhet nga:
–🛋 sallon dhe kuzhine
–🛌 nje dhome gjumi
– 🚽 nje banjo
–🌅 nje ballkon

Cilesite e shtepise:
–✔ Shtruar me pllake.
–✔ Dritare duralumin.
–✔ Hyrja ofrohet e mobiluar.

-💶ÇMIMI: 89,000 €
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 📞+355676666765
📞+355695292667

Kodi i produktit: 26330
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip