8 muaj më parë
359
 
Shikime

SHITET APARTAMENT 1+1 PERASH

SHITET APARTAMENT 1+1 PERASH
Patundshmeri
Prona ne Shitje
Shqipëri
Shkoder
Shkodër, Albania
33,000€
Sipërfaqja: 56 m²
Viti i ndërtimit: 1990

Sun Real Estate ofron për shitje apartament 1 1 me:
Adresë: Perballe shkolles Ali Lacej, Shkoder
Sipërfaqe: 56 m², kati V
Përbëhet nga:
– sallon dhe kuzhine
– nje dhome gjumi
– nje banjo
– nje ballkon

–✔ Hyrja ofrohet e mobiluar.
–✔ Rikonstrukturuar.

ÇMIMI: 33,000 €
——————————–
Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 355695292667
355676666765
sunrealestate.al@gmail.com

Financo blerjen
Cmimi *
Norma e interesit *
Periudha (muaj)
Pagesa fillestare
Pagesa mujore -
Interesi total -
Pagesa totale -
Kodi i produktit: 9481
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip