5 muaj më parë
75 Shikime

SHITET APARTAMENT 1+1 RANA E HEDHUN, SHENGJIN – 8830

SHITET APARTAMENT 1+1 RANA E HEDHUN, SHENGJIN – 8830
Patundshmeri
Shqipëri
Shkoder
106,207€
Numri i dhomave: 3
Banjo: 1
Sipërfaqja: 101 m²

Sun Real Estate ofron për shitje apartament 1+1 me:
📍Adresë: Rana e Hedhun, Shengjin
📏Sipërfaqe bruto: 101.15 m², kati V
📏Sipërfaqe neto: 89.09 m²

Përbëhet nga:
– 🛋 sallon dhe kuzhine
– 🛌 nje dhome gjumi
– 🚽nje banjo
–🌅 dy ballkone

–✔ Ashensor.
–✔ Shitet e mobiluar.
–✔ Eshte lehtesisht i konvertueshem ne 2+1.
–✔ Pamje te plote nga deti dhe malin e Shengjinit.
–✔ 23.72 m² Parking.

💶ÇMIMI: 106,207 €
Garazh: Cmimi 15,000 € ( I detyruar)
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 📞+355676666765
📞+355695292667
📧sunrealestate.al@gmail.com

Financo blerjen
Cmimi *
Norma e interesit *
Periudha (muaj)
Pagesa fillestare
Pagesa mujore -
Interesi total -
Pagesa totale -
Kodi i produktit: 8830
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip