1 javë më parë
8
 
Shikime

SHITET APARTAMENT 1+1, RANA HEDHUN SHENGJIN

SHITET APARTAMENT 1+1, RANA HEDHUN SHENGJIN

Sun Real Estate ofron për shitje apartament 1+1 me:
📍Adresë: Rana e Hedhun, Shengjin
📏Sipërfaqe bruto: 101.15 m², kati V
📏Sipërfaqe neto: 89.09 m²

Përbëhet nga:
– 🛋 sallon dhe kuzhine
– 🛌 nje dhome gjumi
– 🚽nje banjo
–🌅 dy ballkone

–✔ Ashensor.
–✔ Shitet e mobiluar.
–✔ Eshte lehtesisht i konvertueshem ne 2+1.
–✔ Pamje te plote nga deti dhe malin e Shengjinit.
–✔ 23.72 m² Parking.

💶ÇMIMI: 101,150 €
💶ÇMIMI me parking: 110,000 € ( Opsional)
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 📞+355676666765
📞+355695292667
📧sunrealestate.al@gmail.com

Kodi i produktit: 26321
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip