1 javë më parë
12
 
Shikime

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE SHKODRES

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE SHKODRES
Patundshmeri
Prona ne Shitje
Shqipëri
Shkoder
Aktiv
88,000€
Banjo: 1
Sipërfaqja: 80 m²
Forma e Pronësisë: Pronësi
Lloji i Ndërtimit: Apartament
Gjendja: E re

Sun Real Estate ofron për shitje apartament 2+1 me:
📍Adresë: Sheshi Demokracia, mbas Teater Migjenit, Shkoder
📏Sipërfaqe: 80 m², Kati VI

Përbëhet nga:
🛋 sallon dhe kuzhine
🛌 dy dhoma gjumi
🚽 nje banjo
🌅 nje ballkon

Cilesite e shtepise:
Shtepia eshte e pajisur me sistem kaldaje.
Ashensor.
Dokumentacion i rregullt pronesie.

💶ÇMIMI: 88,000 €
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 📞+355676666765
📞+355695292667
📧sunrealestate.al@gmail.com

Karakteristikat

Balkon
Lift
Mundesi per Karikim
Pamje
Terren i Ecjes
Financo blerjen
Cmimi *
Norma e interesit *
Periudha (muaj)
Pagesa fillestare
Pagesa mujore -
Interesi total -
Pagesa totale -
Kodi i produktit: 26279
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip