1 javë më parë
13
 
Shikime

SHITET APARTAMENT 3+1 QENDER, SHKODER

SHITET APARTAMENT 3+1 QENDER, SHKODER

Sun Real Estate ofron për shitje apartament 3+1 me:
📍Adresë: Sheshi Demokracia, mbas Teater Migjenit, Shkoder
📏Sipërfaqe totale: 230 m², kati VI

Përbëhet nga:
–🛋 sallon dhe kuzhine
–🛌 tre dhoma gjumi
–🚽 dy banjo
–🌅 ballkon

Cilesite e shtepise:
– 140 m² banim
– 90 m² verande
– E gjitha e shtruar me pllake,
– Shtepia eshte e pajisur me sistem kaldaje.
– Dokumentacion i rregullt pronesie.

💶ÇMIMI: 244,000 €
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 📞+355676666765
📞+355695292667
📧sunrealestate.al@gmail.com

Kodi i produktit: 26306
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip