4 muaj më parë
202 Shikime

Shitet Biznesi MobilShop – 9254

Shitet Biznesi MobilShop – 9254
Patundshmeri
Biznese ne Shitje
Kosovë
Prishtine
Dardani, Prishtina
1€

Shitet biznesi Mobilshop në Dardani Prishtinë në gjendje pune dhe 100 % në funksional, i cili ka qenë mobillshop mbi 6 vite.
Shitet me të gjitha pajisjet dhe mallin që ka brenda!
Vlenë të ceket se posedon makineri për ndrrimin e xhama të gjitha llojet e telefonave, microskop etj.
Siq e shifni edhe në foto gjendet në një pikë ku qarkullimi i njerëzve është i madh.
Kontakti dhe në viber +38349237567

Financo blerjen
Cmimi *
Norma e interesit *
Periudha (muaj)
Pagesa fillestare
Pagesa mujore -
Interesi total -
Pagesa totale -
Kodi i produktit: 9254
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip