Ballina Kerko per rezultate SHITET SHTEPI PRIVATE 1+1, RR 3-HERONJTE, SHKODER
1 javë më parë
19
 
Shikime

SHITET SHTEPI PRIVATE 1+1, RR 3-HERONJTE, SHKODER

SHITET SHTEPI PRIVATE 1+1, RR 3-HERONJTE, SHKODER

Sun Real Estate ofron për shitje shtepi private 1+1 me:
📍Adresë: rr. 3-Heronjte, Shkoder
📏Sipërfaqe truallit: 235.62 m²
Ndertese: 71 m²

Përbëhet nga:
–🛋 sallon dhe kuzhine
–🛌 nje dhome gjumi
–🚽 nje banjo
-🌅 oborr

📌 Shtepia ka nevoje per rikonstruktim!
-✔ Dokumentacion i rregullt pronesie.

💶ÇMIMI: 10,000,000 Leke
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 📞+355676666765
📞+355695292667
📧sunrealestate.al@gmail.com

Kodi i produktit: 26313
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip