1 javë më parë
17
 
Shikime

SHITET SHTEPI PRIVATE 2+1, GRUDE

SHITET SHTEPI PRIVATE 2+1, GRUDE
Patundshmeri
Prona ne Shitje
Shqipëri
Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje një shtepi private 2+1 me:
📍Adresë: Grude
📏Sipërfaqe totale: 530 m²
–✔ Sipërfaqe trualli: 250 m².
–✔ Ndertim: 96 m².
-✔ Toke are: 184 m².

Përbëhet nga:
– 🛋 sallon dhe kuzhine
– 🛌 dy dhoma gjumi
–🚽 nje banjo
–🌅 oborr

📌 Shtepia ka nevoje per rikonstruktim!
-✔ Dokumentacion i rregullt pronesie.

💶ÇMIMI: 70,000 €
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 📞+355676666765
📞+355695292667
📧sunrealestate.al@gmail.com

Karakteristikat

Pamje
Terren i Ecjes
Kodi i produktit: 26310
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip