1 javë më parë
14
 
Shikime

SHITET SHTEPI PRIVATE 2+1 + TOKE, HOT I RI

SHITET SHTEPI PRIVATE 2+1 + TOKE, HOT I RI
Patundshmeri
Prona ne Shitje
Shqipëri
Shkoder
Sipërfaqja: 1,948 m²

Sun Real Estate ofron për shitje shtepi private 2+1 dhe tokë, me:
Sipërfaqe Totale:📏 1948 m²
Adrese:📍 rr. Hot i Ri

✔Cilësitë e shtepise:
– Ndertim 67.7 m² .
Përbëhet nga:
–🛋 sallon dhe kuzhine
–🛌 dy dhoma gjumi
–🚽 dy banjo
-🌅 verande

✔Cilësitë e tokës:
-✔ Siperfaqe: 1448 m² .
-✔ 15 peme ullinje.
-✔ Peme frutore te ndryshme.

-✔ Dokumentacion i rregullt pronesie.

💶ÇMIMI: 10,000,000 Leke
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 📞+355676666765
📞+355695292667
📧sunrealestate.al@gmail.com

Kodi i produktit: 26239
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip