1 muaj më parë
54 Shikime

SHITET VILE NE ZOGAJ – 9472

SHITET VILE NE ZOGAJ – 9472
Patundshmeri
Prona ne Shitje
Shqipëri
Shkoder
Shkodër, Albania
200,000€
Sipërfaqja: 330 m²

Sun Real Estate ofron per shitje një vile te ndertuar vitet e fundit me:
Adresë: Zogaj, Shkoder
Sipërfaqe truallit: 330 m²
Siperfaqe per cdo kat 134 m²
Cdo kat përbëhet nga:
– nje sallon dhe kuzhine
– dy dhoma gjumi
– nje banjo
– verande
Cilesite e shtepise:
– Kantine ose bodrum
– Kondicionere te gjitha dhomat
– Dritare plastike dhe verande te madhe ne do kat
– Me pamje nga liqeni i Shkodres
-Shitet e mobiluar.

ÇMIMI: 200,000 €
——————————–
Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 355695292667
sunrealestate.al@gmail.com

Financo blerjen
Cmimi *
Norma e interesit *
Periudha (muaj)
Pagesa fillestare
Pagesa mujore -
Interesi total -
Pagesa totale -
Kodi i produktit: 9472
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip