7 muaj më parë
223
 
Shikime

Skoda Enyaq Coupe RS

Skoda Enyaq Coupe RS
Makina
Skoda
Enyaq
Maqedoni e Veriut
Kumanove
North Macedonia
Viti: 2023
Kilometrazha: 12,800 km
Numri i ulëseve: 5
Gjendja: E perdorur
Regjistrimi: I paregjistruar
Dogana: I padoganuar
Lloji i disqeve: Fellne
Kamera: Kamera Prapa
Sensorët e Parkingut: Sensor Para dhe Prapa
Lloji i Marshit: Automatik
Rrotat Aktive: Katër Rrotat Aktive
Lloji i Karburantit: Elektrikë
Lloji i Karrocerisë: SUV

Enyaq Coupé RS është me të vërtetë një makinë që bën përshtypje me linjat e saj të bukura, brendësinë sportive dhe komoditetin e shkëlqyer të drejtimit. Përveç kësaj, ajo ka një kabinë të gjerë dhe të rehatshme, me ulëse sportive tepër të mira.

☎️ +38349678778(Whatsapp/Viber)

Karakteristikat

Air Condition
Alarm
Central Automatike
Kapse e rimorkes
Navigator
Ngrohës Motorri
Radio DAB+
Uleset me Nxemje
Kodi i produktit: 20616
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip