2 javë më parë
64
 
Shikime

Toyota Land Cruiser

Toyota Land Cruiser
Makina
Toyota
Land Cruiser
Kosovë
Kline
Aktiv
Klina
Viti: 2021
Kilometrazha: 85,000 km
Numri i ulëseve: 2
Gjendja: E perdorur
Fuqia Motorrike: 2.8
Regjistrimi: I paregjistruar
Dogana: I padoganuar
Lloji i disqeve: Fellne
Kamera: Kamera Prapa
Sensorët e Parkingut: Sensor Para dhe Prapa
Materiali i Ulëseve: Lekure
Lloji i Marshit: Automatik
Rrotat Aktive: Katër Rrotat Aktive
Lloji i Karburantit: Naftë
Lloji i Karrocerisë: SUV

Karakteristikat

Air Condition
Alarm
Central Automatike
Kapse e rimorkes
Navigator
Ngrohës Motorri
Radio DAB+
Uleset me Nxemje
Kodi i produktit: 25921
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip