2 vjet më parë
407
 
Shikime

Trotinet Elektrik

Trotinet Elektrik

Shitet trotinet Elektrik Swis në gjendje përfekte i ri.
Shkon deri në 70 kmh në orë dhe kalon 50 km me një mbushje .
Ka sinjalizues para dhe mbrapa dhe drita lled para dhe anash.
Amortizera para dhe mbrapa si dhe në ulëse full suspenzion.

Kontakti dhe në viber 38349237567

Kodi i produktit: 10089
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip