2 vjet më parë
262
 
Shikime

Vespa GT 200cc

Vespa GT 200cc
2,700€

Vespa GT 200cc në gjendje të rregullt teknike dhe optike.
Serviset e kryera me kohë, qdo gjë funksionale.
Ka 37mi km, viti 2003.
Tabela RKS i skaduar.
Kontakti dhe në viber 38349237567
Bëj ndrrim me kubikazh ma të madhe (x-max 300).

Kodi i produktit: 10045
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip