6 muaj më parë
155
 
Shikime

Volkswagen Golf 1.4 122 HK TSI HIGHLINE/ BLUEMOTION AUTOMATIK

Volkswagen Golf 1.4 122 HK TSI HIGHLINE/ BLUEMOTION AUTOMATIK
Makina
Volkswagen
Golf
Europë
Norway
Norway
13,000€
Viti: 2013
Kilometrazha: 150,000 km
Numri i ulëseve: 5
Gjendja: E perdorur
Regjistrimi: I regjistruar
Dogana: I doganuar
Kamera: Kamera Para dhe Prapa
Sensorët e Parkingut: Sensor Para dhe Prapa
Materiali i Ulëseve: Gjysem shtof
Lloji i Marshit: Automatik
Lloji i Karburantit: Naftë
Lloji i Karrocerisë: Sedan

Volkswagen Golf 1.4 122 HK TSI HIGHLINE/ BLUEMOTION.
Gollfi 7 është shume i mir i rujtun mir me pak kilometra dhe kilometrat e garantuara me librez servisi per ma shume informata na telefononi ne Viber 0047 41 000 558

Karakteristikat

Air Condition
Alarm
Central Automatike
Navigator
Radio DAB+
Financo blerjen
Cmimi *
Norma e interesit *
Periudha (muaj)
Pagesa fillestare
Pagesa mujore -
Interesi total -
Pagesa totale -
Kodi i produktit: 10158
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip