1 vit më parë
41 Shikime

Volkswagen Golf 7 1.6 TDI

Volkswagen Golf 7 1.6 TDI

Volkswagen Golf 7 1.6 TDI 2014 manual.
Kerri i ka 162.000, është shumë i mir dhe me kilometra të garantuar me librez servisi
Kerri është i pa doganuar në Kosovë.
Për ma shumë info na telofononi
Kosovë 049 828 556
Viber 0047 41 000 558

Kodi i produktit: 10114
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip