2 vjet më parë
197
 
Shikime

Volkswagen Golf Sportsvan 1.6 TDI Automatik

Volkswagen Golf Sportsvan 1.6 TDI Automatik

Volkswagen Golf Sportsvan 1.6 TDI 110HK
Kerri ështē shumë I mir i rujtum dhe me pak kilometra te garantuara me librez servisi.
Per ma shume informata na telefononi ne viber 0047 41 000 558

Kodi i produktit: 10139
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip