1 vit më parë
153
 
Shikime

Volkswagen Passat 1.6-120 TDI Automatik

Volkswagen Passat 1.6-120 TDI Automatik
17,000€

Volkswagen Passat 1.6-120 TDI Automatik
Kerri eshte shum i mir i rujtun dhe pak kilometra po ashtu kilometrat e garantuara me librez servisi, midnatt eshte tip top veq duhet me ja ba nji lamje nga mrena per ma shume informata na telefononi ne Viber 0047 41 000 558

Kodi i produktit: 10157
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip