2 vjet më parë
144
 
Shikime

Volkswagen Passat 2,0 TDI 140hk

Volkswagen Passat 2,0 TDI 140hk
9,600€

Volkswagen Passat 2.0 TDI 140hk
Makina është e mir punon perfekt me pak kilometra dhe me kilometra të garantuara me librez servisi.
Makin i ka tē ndryshkët në dy vende mbrapa ku me pak pare rregullohet.
Për ma shume informata thirrni ne telefon
049 828 556 VIBER 0047 41000558

Kodi i produktit: 10115
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip