1 vit më parë
77 Shikime

VOLKSWAGEN PASSAT ALLTRACK

VOLKSWAGEN PASSAT ALLTRACK

VOLKSWAGEN PASSAT ALLTRACK 2.0 TDI 170hk 4×4
Makina është shumë e rujtun sepse gjithmon është në garazh dhe ka pak kilometra të garantuara me librez servisi
Plus i ka gomat e dimrit tē reja me fellge.
Per ma shume informasjon telefonin në kēta numra 049 828 556 VIBER 0047 41000558

Kodi i produktit: 10121
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip