6 muaj më parë
162
 
Shikime

ZBRITJE CMIMI SHITET APARTAMENT 1+1 BEXHISTENI, SHKODER

ZBRITJE CMIMI SHITET APARTAMENT 1+1 BEXHISTENI, SHKODER
Patundshmeri
Prona ne Shitje
Shqipëri
Shkoder
Shkodër, Albania
59,000€
Sipërfaqja: 104 m²

ZBRITJE CMIMI
Sun Real Estate ofron për shitje apartament 1 1 me:
Adresë: Tek Kompleksi Bexhisteni, Shkoder
Sipërfaqe: 104 m², kati VI
Përbëhet nga:
– sallon dhe kuzhine
– nje dhome gjumi
– nje banjo
– nje ballkon
Cilesite e shtepise:
–✔ Dy kondicionere
–✔ E shtruar e gjitha parket
–✔ Shtepia eshte e pajisur me sistem kaldaje.

ÇMIMI: 62,400 €
ÇMIMI NE ZBRITJE: 59,000 €
——————————–
Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:
355676666765
355695292667
ose
sunrealestate.al@gmail.com

Financo blerjen
Cmimi *
Norma e interesit *
Periudha (muaj)
Pagesa fillestare
Pagesa mujore -
Interesi total -
Pagesa totale -
Kodi i produktit: 9500
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip