4 muaj më parë
86 Shikime

ZBRITJE CMIMI SHITET SHTEPI PRIVATE, RUS, SHKODER – 9501

ZBRITJE CMIMI SHITET SHTEPI PRIVATE, RUS, SHKODER – 9501
Patundshmeri
Prona ne Shitje
Shqipëri
Shkoder
Shkodër, Albania
57,500€
Sipërfaqja: 100 m²

ZBRITJE CMIMI
Sun Real Estate ofron per shitje një shtepi private 1 1 me:
Adresë: Mellahall Cakejve, Rus Katolik, Shkoder
Sipërfaqe: 100 m²
Përbëhet nga:
– sallon dhe kuzhine
– nje dhome gjumi
– nje banjo
– oborr

–✔ Oborr 40 m²

ÇMIMI: 62,000 €
ÇMIMI NE ZBRITJE: 57,500 €
——————————–
Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 355695292667
355676666765
sunrealestate.al@gmail.com

Financo blerjen
Cmimi *
Norma e interesit *
Periudha (muaj)
Pagesa fillestare
Pagesa mujore -
Interesi total -
Pagesa totale -
Kodi i produktit: 9501
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip