1 year ago
154
 
Views

Volkswagen Passat 1.6-120 TDI Automatik

Volkswagen Passat 1.6-120 TDI Automatik
17,000€

Volkswagen Passat 1.6-120 TDI Automatik
Kerri eshte shum i mir i rujtun dhe pak kilometra po ashtu kilometrat e garantuara me librez servisi, midnatt eshte tip top veq duhet me ja ba nji lamje nga mrena per ma shume informata na telefononi ne Viber 0047 41 000 558

Product code: 10157
Add to favorites
Report ad
en_USEnglish