1 muaj më parë
61
 
Shikime

✅SHITET BANESA 📍Prishtinë-Veternik

✅SHITET BANESA 📍Prishtinë-Veternik
Patundshmeri
Prona ne Shitje
Kosovë
Prishtine
Aktiv
Prishtina
Numri i dhomave: 1
Banjo: 1
Sipërfaqja: 62 m²
Viti i ndërtimit: 2024
Forma e Pronësisë: Pronësi
Lloji i Ndërtimit: Apartament
Gjendja: E re

✅SHITET BANESA

📍Prishtinë-Veternik

📍në Rrugën Richard Holbrooke afër Albi Mall

📐Sipërfaqja:62.40m2

🏢Kati i 3

▪️Banesa Posedon:

✔️Sallon me Kuzhinë

✔️Dhomë Gjumi

✔️Koridor

✔️Banjo

✔️Ballkon

✔️2 Garazha

✅Banesa është në Fazën e Ndërtimit dhe përfundon në Shtator të 2024.

📄Kontrata bëhet te Noteri.

📌Për informata më të hollësishme na vizitoni në zyren tonë në Fushë Kosovë te Rrethi-Rruga “Vëllezërit Majanci” apo na kontaktoni në :

📞+38348315333

📞(viber)+38348316333

📩agjensionipatundshmerive.nrreth@gmail.com

Karakteristikat

Balkon
Garazhe
Pa ri-banore
Pamje
Terren i Ecjes
Kodi i produktit: 24357
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip