2 javë më parë
156 Shikime

Audi Q5 – 19278

Audi Q5 – 19278
Makina
Audi
Q5
Shqipëri
Tirane
Tirana, Albania
Viti: 2017
Kilometrazha: 102,000 km
Numri i ulëseve: 5
Gjendja: E perdorur
Fuqia Motorrike: 2.0
Regjistrimi: I paregjistruar
Dogana: I padoganuar
Lloji i disqeve: Fellne
Kamera: Kamera Prapa
Sensorët e Parkingut: Sensor Para dhe Prapa
Materiali i Ulëseve: Gjysem shtof
Lloji i Marshit: Automatik
Rrotat Aktive: Rrotat Aktive Para
Lloji i Karburantit: Naftë
Lloji i Karrocerisë: Estate

Gjenerata e dytë e shkëlqyer Q5 e cila është e mbushur mirë me të gjitha pajisjet e duhura në sytë tanë, të cilët kanë pasur Audi të ndryshëm ndër vite.

Me një motor 2.0TDI 190 HP TDI dhe transmision automatik S-Tronic, kjo është gjithashtu një makinë e fuqishme dhe e rehatshme.

☎️ +4741000558 (Whatsapp/Viber)

☎️ +38344892623 (Whatsapp/Viber)

 

 

Karakteristikat

Air Condition
Alarm
Central Automatike
Kapse e rimorkes
Navigator
Ngrohës Motorri
Radio DAB+
Uleset me Nxemje
Kodi i produktit: 19278
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip