5 muaj më parë
156
 
Shikime

Jaguar F-TYPE

Jaguar F-TYPE
Makina
Jaguar
F-TYPE
Kosovë
Prizren
Aktiv
Prizren
Viti: 2015
Kilometrazha: 77,900 km
Numri i ulëseve: 2
Gjendja: E perdorur
Fuqia Motorrike: 3.0
Regjistrimi: I paregjistruar
Dogana: I padoganuar
Lloji i disqeve: Fellne
Kamera: Kamera Prapa
Sensorët e Parkingut: Sensor Para dhe Prapa
Materiali i Ulëseve: Lekure
Lloji i Marshit: Automatik
Rrotat Aktive: Rrotat Aktive Mbrapa
Lloji i Karburantit: Benzinë
Lloji i Karrocerisë: Kupë

Karakteristikat

Air Condition
Central Automatike
Kapse e rimorkes
Navigator
Ngrohës Motorri
Radio DAB+
Uleset me Nxemje
Kodi i produktit: 23180
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip