6 muaj më parë
197
 
Shikime

BMW X5

BMW X5
Makina
BMW
X5
Kosovë
Vushtrri
RXGF+25H, Vushtrri
Viti: 2013
Kilometrazha: 240,000 km
Numri i ulëseve: 5
Gjendja: E perdorur
Lloji i disqeve: Fellne
Kamera: Kamera Para dhe Prapa
Materiali i Ulëseve: Lekure
Rrotat Aktive: Katër Rrotat Aktive
Lloji i Karburantit: Naftë
Lloji i Karrocerisë: Estate
☎️. + 383 049 666 432
– BMW X5 – M50D –
280 KW 381 PS
VETURA ESHTE PA ASNJE VREJTJE
VITI I PRODHIMIT 15/08/2013 FACELIFT
I ARDHUN NGA ZVICRRA ( CH )
KM TE GARANTUARA 240
2 QELSA
LIBER SERVISI
4 GOMA TE REJA FIRELLI
FULL OPSIONE
KLIMATRONIK
NAVIGATION
HEDAPP DISPLAY
KAMERA 🎥 360*
DYRT VAKUM KEYES LLES
F1 SHPEJSI NE TIMON
LLED PARA MRAPA
PERDE MRAPA
ULSE ME NXEMJE MEMORY ME RRYME

Karakteristikat

Air Condition
Alarm
Central Automatike
Kapse e rimorkes
Navigator
Ngrohës Motorri
Radio DAB+
Tavan me Dritare
Tavan Panoram
Uleset me Masazh
Uleset me Nxemje
Uleset Sport
Kodi i produktit: 15590
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip