6 muaj më parë
151
 
Shikime

Citroen E-C4

Citroen E-C4
Makina
Citroen
E-C4
Shqipëri
Gjirokaster
Gjirokaster, Albania
Viti: 2021
Kilometrazha: 72,650 km
Numri i ulëseve: 5
Gjendja: E perdorur
Regjistrimi: I paregjistruar
Dogana: I padoganuar
Lloji i disqeve: Fellne
Kamera: Kamera Prapa
Sensorët e Parkingut: Sensor Para dhe Prapa
Materiali i Ulëseve: Gjysem shtof
Lloji i Marshit: Automatik
Rrotat Aktive: Rrotat Aktive Para
Lloji i Karburantit: Elektrikë
Lloji i Karrocerisë: Estate

E-C4 njihet për komoditetin fantastik dhe karakteristikat e mira të drejtimit.

☎️ +4741000558 (Whatsapp/Viber)

☎️ +38344892623 (Whatsapp/Viber)

Karakteristikat

Air Condition
Alarm
Central Automatike
Kapse e rimorkes
Navigator
Ngrohës Motorri
Radio DAB+
Tavan me Dritare
Kodi i produktit: 19653
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip