5 muaj më parë
144
 
Shikime

Ferrari Testarossa

Ferrari Testarossa
Makina
Ferrari
Testarossa
Europë
France
France
Viti: 1986
Kilometrazha: 71,000 km
Numri i ulëseve: 2
Gjendja: E perdorur
Fuqia Motorrike: 4.9
Regjistrimi: I paregjistruar
Dogana: I padoganuar
Materiali i Ulëseve: Lekure
Lloji i Marshit: Manual
Lloji i Karburantit: Benzinë

Në Testarossa, ne gjejmë diçka aq të rrallë sa një motor i sheshtë me 12 cilindra të montuar në mes që prodhon rreth 390 kf dhe ka një tingull të mrekullueshëm. 12 cilindra të kombinuar me një kuti ingranazhesh manuale i japin asaj një kënaqësi ngarje që pak të tjerë mund ta krahasojnë.

☎️ +38349678778(Whatsapp/Viber)

Kodi i produktit: 19908
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip