2 vjet më parë
194
 
Shikime

Gilera Runner 200cc

Gilera Runner 200cc
2,600€

Shes Gilera Runer 200cc viti 2014
i ka vetëm 800 km te kaluara në gjendje prefekte, i regjistruar RKS ,auspuhin e ka me zhurmë ekstra Yamaha, dritat lled të punuara extra dhe shumë gjëra tjera.

Bëj ndrrim vetëm me Yamaha X- Max 2012 e nalt.

Kontakti dhe në viber 044-460-262

Kodi i produktit: 10075
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip