3 javë më parë
82
 
Shikime

Hyundai Tucson

Hyundai Tucson
Makina
Hyundai
Tucson
Kosovë
Gjilan
Aktiv
Gjilan
Viti: 2019
Kilometrazha: 50,600 km
Numri i ulëseve: 5
Gjendja: E perdorur
Fuqia Motorrike: 1.6
Regjistrimi: I paregjistruar
Dogana: I padoganuar
Lloji i disqeve: Fellne
Kamera: Kamera Prapa
Sensorët e Parkingut: Sensor Para dhe Prapa
Materiali i Ulëseve: Lekure
Lloji i Marshit: Automatik
Rrotat Aktive: Rrotat Aktive Para
Lloji i Karburantit: Naftë
Lloji i Karrocerisë: SUV

Karakteristikat

Air Condition
Alarm
Central Automatike
Kapse e rimorkes
Navigator
Ngrohës Motorri
Radio DAB+
Uleset me Nxemje
Kodi i produktit: 25829
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip