9 muaj më parë
231
 
Shikime

BMW X3 – 3.0 DIZEL XDRIVE

BMW X3 – 3.0 DIZEL XDRIVE
Makina
BMW
X3
Kosovë
Vushtrri
RXGF+25H, Vushtrri
Viti: 2015
Numri i ulëseve: 5
Gjendja: E perdorur
Regjistrimi: I regjistruar
Dogana: I doganuar
Lloji i disqeve: Fellne
Sensorët e Parkingut: Sensor Para dhe Prapa
Materiali i Ulëseve: Lekure
Lloji i Marshit: Automatik
Rrotat Aktive: Katër Rrotat Aktive
Lloji i Karburantit: Naftë
Lloji i Karrocerisë: Estate
☎️. + 383 049 666 432
BMW X3 – 3.0 DIZEL XDRIVE
FACELIFT 2015
I DOGANUAR
VETUR ESHTE PA ANJE VREJTJE

Karakteristikat

Air Condition
Alarm
Central Automatike
Kapse e rimorkes
Navigator
Ngrohës Motorri
Radio DAB+
Tavan me Dritare
Tavan Panoram
Uleset me Masazh
Uleset me Nxemje
Uleset Sport
Kodi i produktit: 14170
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip