9 muaj më parë
532
 
Shikime

AUDI A6 3.0TDI QUATTRO

AUDI A6 3.0TDI QUATTRO
Makina
Audi
A6
Kosovë
Vushtrri
E shitur
RX7G+GJ Vushtrri
Numri i ulëseve: 5
Gjendja: E perdorur
Regjistrimi: I regjistruar
Dogana: I doganuar
Kamera: Kamera Para dhe Prapa
Sensorët e Parkingut: Sensor Para dhe Prapa
Materiali i Ulëseve: Lekure
Lloji i Marshit: Automatik
Lloji i Karburantit: Naftë
Lloji i Karrocerisë: Sedan

SHES / NDRROJ AUDI A6 3.0TDI QUATTRO
177kw – 240PS
LIBRA SERVISI KM TE GARANTUARA DHE E SERVISUAR ME RREGULL GJITHMONE TE “REFORMA”
I regjistruar RKS
FULL FULL OPSIONE:
✭ KAMERA MBRAPA FABRIKISHT
✭ SHIBER FUNKSIONAL
✭ LLEDA PARA MBRAPA
✭ ZERIMIN BOSSE SOUND SYSTEM
✭ 3 MENYRA TE VOZITJES DYNAMIC/COMFORT/AUTOMATIC
✭ ULSE NXEMJE PARA MBRAPA
✭ KËNDI I VDEKUR FUNKSIONAL
✭ ULSE MEMORIE 1/2/3
✭ FREE DVD
✭ DRITA AUTOMATIKE NE KTHESA
✭ PERDE MBRAPA
✭ NAVIGACION
✭ TEMPOMAT
✭ XENON BI-XENON
✭ KLIMATRONIK 4 ZONALE
✭ SHANZER 6CD
✭ KOMANDA NE TIMON
✭ ULSE LEVIZESE ELEKTRONIKE
✭ SENZORA PARKIMI PARA MBRAPA
044 198 274 VIBER Veture familjare

Karakteristikat

Air Condition
Alarm
Central Automatike
Kapse e rimorkes
Navigator
Ngrohës Motorri
Radio DAB+
Tavan me Dritare
Tavan Panoram
Uleset me Masazh
Uleset me Nxemje
Kodi i produktit: 9762
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip