1 javë më parë
13
 
Shikime

SHITET APARTAMENT 2+1, PERBALLE JUMBO-S, SHKODER

SHITET APARTAMENT 2+1, PERBALLE JUMBO-S, SHKODER
Patundshmeri
Prona Komerciale ne Shitje
Shqipëri
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje apartament 2+1 me:
📍Adresë: Perballe Jumbo-s, Shkoder
📏Sipërfaqe Totale: 120 m², kati VI

Përbëhet nga:
–🛋 sallon dhe kuzhine
–🛌 dy dhoma gjumi
–🚽 dy banjo
-🌅 dy ballkone

-✔ Dokumentacion i rregullt pronesie.
-✔ Ashensor.

💶ÇMIMI: 108,000 €
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 📞+355676666765
📞+355695292667
📧sunrealestate.al@gmail.com

Karakteristikat

Balkon
Lift
Kodi i produktit: 26360
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip