3 javë më parë
57
 
Shikime

Skoda Octavia

Skoda Octavia
Makina
Skoda
Octavia
Kosovë
Ferizaj
Aktiv
Ferizaj
Viti: 2020
Kilometrazha: 43,500 km
Numri i ulëseve: 5
Gjendja: E perdorur
Fuqia Motorrike: 2.0
Regjistrimi: I paregjistruar
Dogana: I padoganuar
Lloji i disqeve: Fellne
Kamera: Kamera Prapa
Sensorët e Parkingut: Sensor Para dhe Prapa
Materiali i Ulëseve: Gjysem shtof
Lloji i Marshit: Automatik
Rrotat Aktive: Katër Rrotat Aktive
Lloji i Karburantit: Naftë

Karakteristikat

Air Condition
Central Automatike
Kapse e rimorkes
Navigator
Ngrohës Motorri
Radio DAB+
Uleset me Nxemje
Kodi i produktit: 24578
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip