3 javë më parë
51
 
Shikime

Toyota Land Cruiser

Toyota Land Cruiser
Makina
Toyota
Land Cruiser
Kosovë
Kastriot
Aktiv
Kastriot
Viti: 2020
Kilometrazha: 48,000 km
Numri i ulëseve: 2
Gjendja: E perdorur
Fuqia Motorrike: 2.8
Regjistrimi: I paregjistruar
Dogana: I padoganuar
Lloji i disqeve: Fellne
Kamera: Kamera Prapa
Sensorët e Parkingut: Sensor Para dhe Prapa
Materiali i Ulëseve: Lekure
Lloji i Marshit: Automatik
Rrotat Aktive: Katër Rrotat Aktive
Lloji i Karburantit: Naftë
Lloji i Karrocerisë: Crates

Karakteristikat

Air Condition
Alarm
Central Automatike
Kapse e rimorkes
Ngrohës Motorri
Radio DAB+
Uleset me Nxemje
Kodi i produktit: 24612
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip