3 javë më parë
63
 
Shikime

Volkswagen Golf

Volkswagen Golf
Makina
Volkswagen
Golf
Kosovë
Lipjan
Aktiv
Lipjan
Viti: 2016
Kilometrazha: 110,467 km
Numri i ulëseve: 5
Gjendja: E perdorur
Fuqia Motorrike: 1.6
Regjistrimi: I paregjistruar
Dogana: I padoganuar
Lloji i disqeve: Fellne
Sensorët e Parkingut: Sensor Para dhe Prapa
Materiali i Ulëseve: Gjysem shtof
Lloji i Marshit: Manual
Rrotat Aktive: Rrotat Aktive Para
Lloji i Karburantit: Naftë

Karakteristikat

Air Condition
Central Automatike
Kapse e rimorkes
Navigator
Ngrohës Motorri
Uleset me Nxemje
Kodi i produktit: 25874
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip