2 javë më parë
70
 
Shikime

Volkswagen Golf

Volkswagen Golf
Makina
Volkswagen
Golf
Kosovë
Ferizaj
Aktiv
Ferizaj
Viti: 2018
Kilometrazha: 87,000 km
Numri i ulëseve: 5
Gjendja: E perdorur
Regjistrimi: I paregjistruar
Dogana: I padoganuar
Lloji i disqeve: Fellne
Kamera: Kamera Prapa
Sensorët e Parkingut: Sensor Para dhe Prapa
Materiali i Ulëseve: Shtof
Lloji i Marshit: Automatik
Rrotat Aktive: Rrotat Aktive Para
Lloji i Karburantit: Elektrikë
Lloji i Karrocerisë: Kombi 5 dyer

Karakteristikat

Air Condition
Alarm
Central Automatike
Kapse e rimorkes
Navigator
Ngrohës Motorri
Radio DAB+
Uleset me Nxemje
Kodi i produktit: 25950
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip