2 javë më parë
122 Shikime

Volkswagen Passat – 19237

Volkswagen Passat – 19237
Makina
Volkswagen
Passat
Europë
Norway
Oslo, Norway
Viti: 2015
Kilometrazha: 116 km
Numri i ulëseve: 5
Gjendja: E perdorur
Fuqia Motorrike: 150.0
Regjistrimi: I paregjistruar
Dogana: I padoganuar
Lloji i disqeve: Fellne
Kamera: Kamera Prapa
Sensorët e Parkingut: Sensor Prapa
Materiali i Ulëseve: Shtof
Lloji i Marshit: Automatik
Rrotat Aktive: Rrotat Aktive Para
Lloji i Karburantit: Naftë
Lloji i Karrocerisë: Shumëfunksionale

2,0 TDI 150hk Businessline DSG

I madh, i rehatshëm dhe dorështrënguar në karburant. Ai përmban dizajn modern dhe linja të bukura për përshtypjen e duhur.

Këtu do të përjetoni shumë hapësirë ​​si për shoferin ashtu edhe për pasagjerët në udhëtime më të gjata. Bagazhi është i madh dhe ka deri në 650 litra, që është mjaft për shumicën e njerëzve.

Pikat kryesore nga lista e pajisjeve:

Timoni shumefunksional lekure, i ngrohshem me tiptronic

Ngrohja e sediljeve për sediljen e përparme e rregullueshme

Krahët e përparme qendrore

Ndihma e përparme përfshirë funksionin e frenimit të urgjencës në qytet pa ACC

Sistemi i navigimit

Sensorë parkimi para dhe mbrapa

Fenerët LED

Dritat e pasme LED

Cruise control plus me kufizues shpejtësie

Me sistem kamerash mbrapa

Paketa dimërore

Paketa kromi

Marrja e radios DAB

Karakteristikat

Air Condition
Alarm
Central Automatike
Kapse e rimorkes
Navigator
Ngrohës Motorri
Radio DAB+
Uleset me Nxemje
Kodi i produktit: 19237
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip