4 javë më parë
70
 
Shikime

Volvo V60

Volvo V60
Makina
Volvo
V60
Kosovë
Prizren
Aktiv
Prizren
Viti: 2019
Kilometrazha: 198,000 km
Numri i ulëseve: 5
Gjendja: E perdorur
Fuqia Motorrike: 2.0
Regjistrimi: I paregjistruar
Dogana: I padoganuar
Lloji i disqeve: Fellne
Kamera: Kamera Prapa
Sensorët e Parkingut: Sensor Para dhe Prapa
Materiali i Ulëseve: Lekure
Lloji i Marshit: Automatik
Rrotat Aktive: Katër Rrotat Aktive
Lloji i Karburantit: Naftë

Karakteristikat

Air Condition
Central Automatike
Kapse e rimorkes
Navigator
Ngrohës Motorri
Radio DAB+
Uleset me Nxemje
Kodi i produktit: 26190
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip