E Shitur

5008 Allrue Blue 1.5 HDI 130 HK Automatik

Shitet nga: Ramadan Latifi
Numri i telefonit :
Email: alban-dani@hotmail.com
Qyteti: Norway
Kodi i produktit: 7979
Postuar: 6 muaj më parë

Favorite
Favorite

5008 Allrue Blue 1.5 HDI 130 HK Automatik
Kerr me pak kilometra dhe te garantuara me librez servisi.
Nji kerr me shumë vend për nji familje perfekt. Na kontaktoni ne viber 0047 41 000 558

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “5008 Allrue Blue 1.5 HDI 130 HK Automatik”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *